Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Wiejska

Wiejska, Otrębusy, mazowieckie

  • 1 269 000 zł
  • 103 m²
  • 12 320,39 zł/m²

Zdjęcie

Klaudia Kusińska

Skontaktuj się

Dom, ul. Wiejska

Wiejska, Otrębusy, mazowieckie

zaktualizowane:
23 maja 2026

1 269 000 zł

103 m²

12 320,39 zł/m²

Dom, ul. Wiejska

Zaktualizowane: 23 maja 2026

1 269 000 zł 103 m² 12 320,39 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
460 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

460 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 269 000 zł (12 320,39 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Otrębusy)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 103 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2026
  • Działka: 460 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
  • Media: woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: własne, pompa ciepła
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mała Podkowa 4 kameralna inwestycja w podwyższonym standardzie zaprojektowana z myślą o rodzinie 2+1 lub 2+2. Funkcjonalne, jasne i energooszczędne domy, wg autorskiego projektu, położone tuż obok Podkowy Leśnej i Pruszkowa cicha, zielona działka blisko WKD, szkół, sklepów i lasu. Tylko 15 min. samochodem do Warszawy!
Najważniejsze atuty
Pow. mieszkalna: 103 m2 rozkład przemyślany dla rodziny (3 sypialnie, garderoba, duży salon, kuchnia, spiżarnia). (...)

Agent

Klaudia Kusińska

504 922...

504 922 143

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Klaudia Kusińska

504 922...

504 922 143

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została